pocitadlo
Navigace: Outsourcing IT
There are no translations available.

Nabídka našich PRODUKTŮ

barebone systémy Shuttle

Shuttle XG41 - NOVINKA - mini PC, bez VĚTRÁKU

Barebone Shuttle XG41 je pokračovatelem úspěšné řady Shuttle X27. Vynikající pro kancelářské nebo domácí stanice. Díky malým rozměrům nezabere mnoho místa a přitom nabízí velice vysoký výkon. Barebone je osazen  chipsetem Intel G41, socketem 775 (podpora Intel Core 2 Duo a Core 2 Quad), sloty pro operační paměť DDR3 (max. 8GB), konektorem pro 2,5" SATA disk. Díky DVI,  HDMI a 5-ti kanálovému zvuku lze sledovat filmy ve velmi vysoké kvalitě obrazu i zvuku.pocitac barebone shuttle SH67H3

Shuttle SH67H3 a SH67H7 - NOVINKA - podpora RAID

Barebone Shuttle SH67H3 a SH67H7 jsou zajímavou platformu pro multimediální počítače. Díky malým rozměrům nezabere mnoho místa a zároveň vám nabídne vše, co k sestavení počítače potřebujete. Barebone je osazen socketem 1155 (podpora Intel Core i3/i5/i7), sloty pro operační paměť DDR3 (max. 16GB), výkonným 300W zdrojem


pocitac barebone shuttle XS35

Shuttle XS35 a XS35GT - FANLESS

Barebone Shuttle XS35 a XS35GT je systém tichého řešení pro domácí počítače nebo do kanceláře pro běžnou práci, multimediální zábavu, hry a internet. Jedná se o mini počítač, který zaujme velmi tichým chodem (zcela bez ventilátorů). Systém je osazen dvoujádrovým procesorem Intel Atom, který zajišťuje vysoký výkon, integrovanou grafickou kartou Intel GMA 3150 nebo nVidia ION s 512 MB DDR3 pamětí.


Shuttle SG41J1 PlusV2 a SG41J4

Barebone Shuttle SG41J1 PlusV2 a SG41J4 představuje zajímavou platformu pro výkonné kancelářské i multimediální počítače. Díky malým rozměrům nezabere mnoho místa a zároveň vám nabídne vše, co k sestavení počítače potřebujete, tedy malou elegantní skříň s propracovaným větráním, která je osazena plně vybavenou deskou s moderní platformou Intel.

 


sh55j2_produkt

Shuttle SH55J2

Barebone Shuttle SH55J2 představuje zajímavou platformu pro výkonné multimediální domácí počítače. Díky malým rozměrům nezabere mnoho místa a zároveň vám nabídne vše, co k sestavení počítače potřebujete, tedy malou elegantní skříň s propracovaným větráním, dokonalý prostorový zvuk 7.1, SH55J2 je osazen plně vybavenou deskou s moderní platformou Intel.sx58j3_produkt

Shuttle SX58J3 - podpora RAID

Barebone Shuttle SX58J3 představuje zajímavou platformu pro výkonné centrální počítače. Díky malým rozměrům nezabere mnoho místa a zároveň vám nabídne vše, co k sestavení počítače potřebujete, tedy malou elegantní skříň s propracovaným větráním, dokonalý prostorový zvuk 7.1, SX58J3 je osazen plně vybavenou deskou s moderní platformou Intel a zároveň s integrovaný RAID řadičem.Shuttle X50V2

Chcete mít doma nebo v kanceláři něco netradičního? Dotyková pokladna by byla pro Vás to nejlepší pro restaurační systém? Zvolte počítač All in One s dotykovým displejem od společnosti Shuttle. Model Shuttle X50V2 je kompletní systém počítače a obrazovky, který se jednoduše ovládá pouhým dotykem. Tento barbone systém má malé rozměry a hodí se do kanceláře, domu, ale i do restaurací či kiosků.Počítače Barebone shuttle jsou elegantní a zároveň velmi výkonné

více o tom proč počítače barebone Shuttle přehled počítačů barebone Shuttle

NAHORU

podnikový PAGING systém (ústředny a pagery)

ústředna TE-310

Pagingová ústředna se zabudovaným vysílačem, zvláště vhodná pro restaurace, kde se používá pro přivolání číšníků do kuchyně. Kuchař má tak možnost informovat obsluhující personál ihned, jakmile je jídlo připraveno.
Má velmi výhodnou cenu a panel s 4, 8 a 16+3 tlačítky a jmenovkami pro jednotlivé pracovníky.


Bravo 502

Pager s numerickým displejem, zvukovou a vibrační signalizací. Umožňuje zobrazit číslo telefonní linky, na kterou je potřeba zavolat, popřípadě smluvený číselný kód. Vhodný například do restauračních zařízení, ale vyhovuje i normám pro prostředí s nebezpečím výbuchu a je tudíž použitelný například v rafineriích, či chemičkách.


Bravo 800

Pager s 4-řádkovým textovým displejem (80 znaků), zvukovou a vibrační signalizací. Má paměť pro 30 zpráv a 28 adres, takže umožňuje vysokou variabilitu při vytváření různých skupin pro příjem zpráv. Je vhodný i pro prostředí s nebezpečím výbuchu.


pozn.: k ceně kompletu je nutno připočítat 10% z ceny zařízení za naprogramování ústředny a pagerů

NAHORU

zařízení a software pro Bluetooth marketing a reklamu

software

Výkonný software pro Bluetooth marketing a reklamu, pomocí tohoto programu můžete rozesílat texty, obrázky a video zprávy přes Bluetooth technologii do mobilních a kapesních zařízení. Nejčastěji využívají BT marketingu restaurace, hotely, nákupní centra, banky. FexMAX je multifunkční a snadno ovladatelný marketingový software, který můžete použít a nainstalovat do svého PC za pár sekund.


BT dongle

Externí výkonné BT zařízení s velkým dosahem oproti běžným USB dongle BT. Doporučené pro použití s BT marketing softwarem FexMAX. Zařízení se připojuje na USB port počítače, další napájení není potřeba. Kompatibilní s Windows, Linux a Mac OS.


BT U-14, mobilní reklama

Samostatné zařízení pracující bez připojení k počítači. Stačí připojit do elektrické zásuvky a nahrát přes USB klíčenku kampaně. Možnost adaptéru do zapalovače v autě a tím si udělat mobilní reklamu, bude s Vámi všude kam pojedete.


NAHORU

Antivirové program NOD32

Antivirový program NOD32 Antivirus

Ochrana proti virům a škodlivým programům, které odesílají důvěrné údaje a narušují vaše soukromí. Aktivní obrana neomezuje výkon vašeho počítače. Technologie ThreatSense® dokáže předcházet i neznámým rizikům v době, kdy konkurenční produkty nemusí zaznamenat, že došlo k útoku. ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware, rootkity a další typy hrozeb. Nová verze kontroluje také šifrovanou komunikaci počítačů, podporuje čtyři oblíbené poštovní programy a nabízí lepší možnosti léčení napadených počítačů.

více informací a objednáníAntivirovy program a firewall NOD32 SmartSecurity

Pro méně než pět počítačů, živnostníky, domácnosti a studenty. Větší počet počítačů zabezpečíte pomocí ESET Smart Security 4 Business Edition. Zabezpečení počítačů před internetovými útoky, škodlivými kódy, hackery a nevyžádanou poštou (spam). Technologie ThreatSense® odhalí i neznámé hrozby, které produkty konkurenčních dodavatelů nemusí poznat. Citlivé údaje jako hesla, čísla bankovních účtů nebo kontakty se nedostanou do rukou počítačových zločinců.

více informací a objednání


NAHORU

 

 

 
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)