pocitadlo
Navigace: Outsourcing IT -> pokladny VECTRON
There are no translations available.

Pokladní systém a pokladny VECTRON

pokladní-system-pokladna-VECTRON

Pokladní program zabezpečuje veškeré pokladní funkce a umožňuje majiteli pokladního systému nastavit pokladny individuálně pro různé obchodní činnosti a obory. Vše nezávisle na faktu zda potřebujete jedno nebo více pokladních míst v různých provozovnách. Každá pokladna může mít odlišné nastavení aniž by to ovlivňovalo kontrolu nebo provoz ostatních pokladen.

Inteligentní propojení

Sortiment zboží a jeho ceny vyžadují průběžnou aktualizaci. Obraty, ale také v pokladně vytvořená data o prodeji a pracovním čase, je třeba spravovat. Vectron POS pokladní systém nabízí řadu výkazů a programových možností.


Je například Vaše pokladna instalovaná na vzdálené pobočce, nebo používáte více pokladen, jejichž data mají být automaticky posílána do Back-Office programů?


Pro tyto potřeby je Vectron Commander ideálním nástrojem ke komunikaci mezi pokladnami a PC.
Spojení mezi pokladnou a PC lze provézt buď přímým spojením PC-sítí, nebo pomocí telefonní linky. Vectron Commander podporuje analogové, ISDN a mobilní sítě. Tak dosáhnete ze svého PC prakticky na každou Vaší pokladnu kdekoli na světě.

Možnost síťového zapojení zjednodušuje práci s pokladním systémem. Na jednom pracovišti lze vytvářet výkazy o prodeji a zároveň na druhém je možné pracovat např. na nových cenách jídelního lístku. Mimo to lze na dalším pracovišti načítat data z pokladny, v případě několika poboček ze všech pokladen, a upravovat např. ceny a znovu je pokladnám rozesílat. Veškeré tyto úkony lze provádět za normálního provozu pokladen, aniž by to jakkoliv ovlivňovalo jejich rychlost. Vectron Commander se nechá volně sdílet, a tudíž použít ve velké společnosti. V případě malé a střední firmy lze provádět všechny funkce na jednom PC. Použití uživatelského hesla při startu programu zajišťuje, že každý uživatel může vidět a zpracovávat jen ta data, pro která má nastavena práva v programu.

Rozhodující výhody nabízí Vectron Commander při správě více pokladen a vytváření výkazů. Změny týkající se např. dat o zboží lze provést na jedné pokladně nebo na libovolné skupině pokladen zároveň. Tím je, bez většího úsilí, zajištěn stejný stav dat na více pokladnách.  Každá pokladna má tak hned zaktualizovaná data na jedno kliknutí myši. Data načtená z pokladen za účelem vytváření výkazů mohou být libovolně propojována např. podle skupin pokladen, časových zón nebo podle zboží. Podle těchto parametrů jsou potom vytvářeny různé výkazy. Alternativně lze tyto výkazy exportovat do formátu Microsoft Excel, kde lze vytvářet různé grafy, diagramy a prezentace.
Otevřené a dobře zdokumentované datové rozhraní je klíčem k propojení Vectron Commanderu s ostatnímmi Back-Office programy. Tímto spojením lze přenášet například data o zboží z Vašeho skladového hospodářství do pokladny nebo přebírat informace o pracovním čase zaměstnanců. V praxi bylo již mnoho těchto možností realizováno, a proto nás neváhejte kontaktovat s Vašimi otázkami.

Pokladní systém a pokladny VECTRON lze pořídit bez počáteční investice

software Vectron si lze pronajmout. Na pokladny lze získat doživotní záruku. V případě poruchy získáte zadarmo zapůjčení náhradní pokladny bez poplatků !

10. důvodů proč si vybrat právě pokladní systém VECTRON

Zjistíte zde

Pro bližší informace můžete využít následující odkazy a nebo rovnou napište na následující kontakt

Skladový program Vectron - více informací

Pokladny VECTRON - ceník

Nabízené pokladny VECTRON, jejich popisy a prospekty - seznam

Více informací naleznete na stránkách Vectron Systems

 

 

pokladna_vectron_steeltouch

pokladni_tiskarna_epson_tm-t88iv pokladna_vectron_steeltouch

 
 
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)