pocitadlo
Navigace: Outsourcing IT -> PRODUKTY -> ESET SMART - Antivirus

Antivir ESET NOD32 Antivirus 4 - ESET Smart security 4 - Licence

There are no translations available.

ESET NOD32 licence

ESET SMART Security 4 a ESET NOD32 Antivirus 4

 

Naše společnost využívá antivir ESET Smart Security 4 jehož součástí je mimo jiné i licence na ESET NOD32 Antivirus 4 a jsme s touto antivirovou ochranou velmi spokojení a tak se není čemu divit, když produkty ESET doporučujeme PRÁVĚ VÁM i všem našim stávájícím zákazníkům.

Chcete účinně zabezpečit Váš počítač? Doporučujeme licence ESET NOD32 Antivirus 4, ESET Smart Security 4 nebo jinou variantu produktů ESET, nechcete se prodírat spoustou nabídek nebo chcete licence pro více počítačů? My Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného produktu právě pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS na adrese produkt_antivirus(at)japato.cz

Nejste tolik zkušenní uživatelé počítače a také byste rádi zabezpečení od ESET? My Vám jej nainstaujeme a naučíme Vás s Antivirem NOD32 či ESET smart security (ESET NOD32 antivirus 4 + personální firewall, kontrola emailů) pracovat.

ESET NOD32 Antivirus 4

 

ESET NOD32 Antivirus 4

Pro koho je určen?

Antivirus ESET je vhodný pro méně než pět počítačů, živnostníky, domácnosti a studenty. Malé firmy a živnostníci s větším počtem počítačů mohou využít ESET NOD 32 Antivirus 4 Business Edition.

Ochrana proti virům a škodlivým programům, které odesílají důvěrné údaje a narušují vaše soukromí. Aktivní obrana neomezuje výkon vašeho počítače. Technologie ThreatSense® dokáže předcházet i neznámým rizikům v době, kdy konkurenční produkty nemusí zaznamenat, že došlo k útoku.

ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware, rootkity a další typy hrozeb. Nová verze kontroluje také šifrovanou komunikaci počítačů, podporuje čtyři oblíbené poštovní programya nabízí lepší možnosti léčení napadených počítačů.

5 vybraných výhod

  • Rychlost a spolehlivost.
  • Nástroje pro zjištění neznámých hrozeb a větší ochrana programu proti vypnutí bez vědomí uživatele.
  • Nezávislost na používaném poštovním klientovi. Podpora čtyř oblíbených poštovních programů.
  • Nezatěžuje vaše připojení k internetu stahováním velkých aktualizací.
  • Nový nástroj ESET SysRescue pro záchranu systému.

Systémové požadavky

Podporované procesory: Intel® nebo AMD® x86 a x64
Operační systémy: Microsoft® Windows® 7,Microsoft® Windows® 2000, Microsoft® Windows® XP (32-bitová a 64-bitová verze), Microsoft® Windows Vista® (32-bitová a 64-bitová verze)
Volné místo na disku (pro stažení produktu): 30 MB
Volné místo na disku (pro instalaci): 130 MB


50% sleva pro studenty a držitele průkazů TP, ZTP a ZTP/P.


Například roční licenci ESET NOD32 Antivirus 4 tak získáte již od 599 Kč.

 

Legální antivirus se vyplatí, protože pořítačové viry se stále vyvíjí a bez pravidelné aktualizace je antivirus téměř neúčinný !

 

ESET Smart Security 4


ESET Smart Security 4

Pro koho je určen?

Eset smart security 4 je vhodný pro méně než pět počítačů, živnostníky, domácnosti a studenty. Malé firmy a živnostníci s větším počtem počítačů mohou využít ESET Smart Security 4 Business Edition.

Zabezpečení vašich počítačů před internetovými útoky, škodlivými kódy, hackery a nevyžádanou poštou (spam). Rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam v jediném produktu. Technologie ThreatSense® odhalí i neznámé hrozby.

Konkurenční produkty antivirových řešení nemusí ve stejné době útok vůbec rozeznat !

ESET Smart Security nalezne a likviduje známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, rootkity a další bezpečnostní rizika. Citlivé údaje jako hesla, čísla bankovních účtů nebo kontakty se nedostanou do rukou počítačových zločinců.

Nová verze přináší například chytřejší kontrolu komunikace počítače s ostatními počítači v síti, zdokonalenou ochranu proti nevyžádané poště, větší bezpečnost přenosných médií (CD, DVD, flash disky) a mnohá další vylepšení.

5 vybraných výhod

  • Vítěz mnoha testů a ocenění. Téměř žádné falešné poplachy.
  • Nezpomaluje počítač.
  • Rychlá kontrola souborů i aktualizací.
  • Technologie Anti-Stealth pro detekci programů, které maskují svoji přítomnost v počítači (rootkity). Obrana proti vypnutí ochrany bez vědomí uživatele.
  • Nezávislost na používaném poštovním programu; podpora Microsoft Outlook.

Systémové požadavky

Podporované procesory: Intel® nebo AMD® x86 a x64
Operační systémy: Microsoft® Windows® 7, Microsoft® Windows® 2000, Microsoft® Windows® XP (32-bitová a 64-bitová), Microsoft® Windows Vista® (32-bitová a 64-bitová)
Volné místo na disku (pro stažení produktu): 34 MB
Volné místo na disku (pro instalaci): 130 MB

50% sleva pro studenty a držitele průkazů TP, ZTP a ZTP/P.


Například roční licenci ESET Smart Security 4 získáte již od 750 Kč.

 

 
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)